Naujienos

Tekstas: „LAuGEA klasteris vienija autodalių gamintojus ir eksportuotojus, „NexusTruck Lietuva“ – sunkiasvorio transporto dalių pardavėjus ir servisus. Detalių gamintojai negalėtų išgyventi be pardavėjų bei servisų ir atvirkščiai, todėl visi esame vienoje tiekimo grandinėje. „NexusTruck Lietuva“ veikla stiprina visą sektorių kuriant naujas darbo vietas, keliant personalo kvalifikaciją, dalinantis tarptautinių partnerių patirtimi, kuriant ir diegiant inovacijas. Lietuvoje įgyvendinti pasiekimai yra vis labiau pastebimi tarptautinėje rinkoje, o tai kelia ir pačios šalies įvaizdį“, – pabrėžia A. Rakickas.
Skaityti daugiau ...
Kviečiame dalyvauti virtualioje konsultacijoje, kurią pristato auditorė, buhalterines paslaugas teikiančios įmonės vadovė Jurgita Navikienė.
Skaityti daugiau ...
Dėkojame Lietuvos autodalių ir eksporto asociacijai LAuGEA už puikią iniciatyvą - aukcioną, kurio metu surinktos lėšos buvo skirtos Asociacija Maži Žingsneliai veiklai - planuojamai vasaros stovyklai, neįgalius vaikus auginančioms šeimoms, organizuoti. Ačiū Jums už jūsų iniciatyvumą ir pagalbą įgyvendinant mūsų vaikų svajones!
Skaityti daugiau ...
Kiekvienais metais LAuGEA klasterio nariai siekia užsibrėžtų tikslų, kuriuos pavykus įgyvendinti laukia maloni apdovanojimo ceremonija.
Skaityti daugiau ...
Sveikiname prisijungus į LAuGEA grupę naują narį UAB Laurema graphics! Įmonė specializuojasi dekolių ir lipdukų gamyboje, kurie gali būti naudojami kaip prekės ženklinimo būdas, įspėjamieji ženklai arba gaminio dekoravimas. UAB „Laurema graphics“ 70%  savo produkcijos eksportuoja į metalo, stiklo pramonės įmones, įsikūrusias Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Suomijoje ir kitose Europos šalyse.
Skaityti daugiau ...
Norime pasidalinti džiugia žinia ir informuoti, kad UAB „Baltic Car Equipment“ (BCE) 2019 birželio mėn. tapo XIRGO TECHNOLOGIES, LLC dalimi. „Xirgo“ – viena iš pirmaujančių individualių IoT sprendimų, tokių kaip draudimo telematika, automobilių parkų valdymas, išteklių stebėjimas ir kontrolė, gamintoja ir tiekėja. Įmonės būstinė yra Kalifornijoje, JAV. Nuo šiol planuojame savo esamiems ir naujiems klientams pasiūlyti dar didesnį individualių IoT sprendimų ir produktų gamą, toliau intensyviai vystyti plėtrą Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Amerikoje.
Skaityti daugiau ...
LAuGEA klasterio vadovas Andrius Rakickas skaitė pranešimą tarptautiniame verslo renginyje „Open4Business” Pėčo mieste, Vengrijoje.  Šio renginio tikslas – surasti naujų partnerių, pasikeisti verslo plėtros idėjomis, sužinoti daugiau apie Vengrijos klasterių veiklas ir sudalyvauti B2B susitikimuose. Lietuvą šiame renginyje atstovavo vienintelis LAuGEA klasteris, kuris sulaukė verslo įmonių susidomėjimo ir pasiūlymų tolimesniam bendradarbiavimui. Daugiau informacijos nuorodoje: https://open4business-2019.b2match.io/
Skaityti daugiau ...
Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija, VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su kitomis Lietuvos įmonėmis, susijusiomis su automobilių pramone, suorganizavo susitikimą su Dubajaus tarptautinės...
Skaityti daugiau ...
Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija LAuGEA
Sodo g. 35B, LT-76180 Šiauliai
Telefonas: +370 612 26 012
El. paštas: info@laugea.com
Visos teisės  saugomos @ 2020